Döntött a Pro Facultate Medicinae kitüntetések adományozásáról a PTE ÁOK Tanácsa

2024. május 17, péntek

A PTE Általános Orvostudományi Karának Tanácsa május 16-án tartott ülésén döntött arról, hogy 2024-ben kik kapják a Pro Facultate Medicinae kitüntetéseket.

Döntésük alapján arany fokozatban részesül: dr. Horváth Örs Péter emeritus professzor, ezüst fokozatban dr. Bogner Péter egyetemi tanár, dr. Gaszner Balázs egyetemi docens és dr. Karádi Zoltán emeritus professzor. Bronz fokozatot Benkőné Ferencz Krisztina osztályvezető ápoló, Nagy Enikő asszisztens, Németh-Szolár Tímea ügyvivő szakértő és Szabó Attiláné ápolásszakmai igazgató-helyettes kap.

Az elismeréseket idén is az Orvos-és Fogorvosnapok ünnepségének a keretében nyújtják át.